Witajcie !!!
jak przystało na ogólne zasady prowadzenia bloga wypadałoby podzielić się kilkoma informacjami dotyczącymi mojej osoby.

Mam na imię Agnieszka i nie jestem już dwudziestolatką :-) Jak każda kobieta uwielbiam kosmetyki. Uwielbiam oglądać, rozpakowywać, testować i w szeroko rozumianym pojęciu sprawdzać kosmetyki. Z niezaspokojoną ciekawością CIĄGLE szukam, przebieram i czekam na nowości wśród ogromu uginających się od kosmetyków półek sklepowych. Głównie są to kosmetyki z dziedziny pielęgnacji ale perełki "kolorówki" również mnie niesamowicie cieszą. Moje wykształcenie nie ma nic wspólnego z kosmetologią, ale uwierzcie mi, że to moja wielka pasja.

Nie jestem specjalistą w zakresie doradztwa kosmetycznego ani nie mam żadnego przygotowania zawodowego aby wskazywać właściwe postępowanie w przypadku stosowania poszczególnych kosmetyków działających na różne obszary i problemy, z którymi borykamy się niemalże każdego dnia, nie mniej jednak chciałabym się podzielić w Wami informacjami i praktyką, którą ja się kieruję. Lubię przyglądać się składom kosmetycznym, świadomie dobieram sobie kosmetyki pielęgnacyjne i jeśli zechcecie pójść moim śladem, to proszę pamiętajcie, że to co służy mojej cerze, nie musi Waszej - i odwrotnie. Każda skóra reaguje inaczej i z różnym skutkiem przyjmuje substancje aktywne zawarte w kosmetykach.

Jak nazwa bloga wskazuje pojawią się tutaj głównie recenzje kosmetyków, które zagoszczą na mojej półce. Jedno obiecuję - recenzje zamieszczane na moim blogu są rzetelne, szczere, zrozumiałe a przemawiające z nich intencje czyste.

Zapraszam do czytania i przeglądania, mam nadzieje, że miło tutaj spędzicie czas :)

Profil kosmetyczny


Aby ułatwić wędrówkę po moich opiniach i pomóc zrozumieć dlaczego w moim przypadku dany kosmetyk zadziałał tak, a nie inaczej ...

Twarz:
  • Skóra: mieszana, w sezonie jesienno-zimowy w kierunku suchej, latem tłustej. Widoczne pierwsze zmarszczki, głównie w okolicach oczu i na czole.
  • Koloryt: zdecydowanie jasny.
Włosy :
  • Struktura: cienkie, delikatne, regularnie farbowane, przetłuszczające się u nasady i suche na dalszej ich długości.
  • Koloryt: niezmiennie jasny blond, częściej w chłodnych odcieniach niż ciepłych.

Preferowane zapachy:
  • w sezonie wiosenno - letnim: lekkie, świeże, orzeźwiające, wodne, owocowe, lekkie kwiatowe
  • w sezonie jesienno - zimowym: słodkie, ciepłe, zdecydowane

Copyright © 2017 Kosmetyki z Mojej Półki