grudnia 17, 2015

Wyniki konkursu BeautyBox dla Was!!! Druga Edycja

Witajcie Moi Drodzy :)
Zakończył się konkurs BeautyBox dla Was!!! Druga edycja, a ja spieszę z wynikami dając tym samym szansę aby paczucha dotarła do Zwycięzcy jeszcze przed Świętami - trochę się poczuję jak Święty Mikołaj :)
Bardzo, bardzo dziękuję Wam wszystkim za zaangażowanie i poświęcony czas na zgłoszenie do konkursu. Doceniam każde zgłoszenie, zapoznałam się ze wszystkimi odpowiedziami i trochę mi przykro, ponieważ Zwycięzca jest jeden, a chciałabym nagrodzić każdego uczestnika. Zgodnie z regulaminem musi być jeden :) Na pocieszenie zdradzam Wam, że planuję wprowadzić cykliczne edycje BeautyBox dla Was, więc zachęcam do czytania/zaglądania na bloga i śledzenia mnie na profilach społecznościowych - tam też pojawiają się informacje o konkursach organizowanych na blogu :)
Kto zatem otrzymuje BeautyBox'a ? Autorka poniższej odpowiedzi :)
Odpowiedź na to pytanie wcale nie przychodzi mi łatwo, bo moją ulubioną porą roku jest lato, które z jesienią i zimą nie ma wiele wspólnego. Jestem absolutnie ciepłolubna i zasilana energią słoneczną, dlatego jesienne krótkie dni i zimowa szaruga działa na mnie przygnębiająco, ale jeśli już muszę wybrać, to wybieram zimę. Ciepło rodzinnej atmosfery podczas Świąt rekompensuje mi niskie temperatury za oknem, a blask pierwszej gwiazdki choć na chwilę pozwala mi zapomnieć o braku słońca. Poza tym zima w gruncie rzeczy trochę mnie rozpieszcza: prezenty na Mikołajki, prezenty pod choinkę, prezenty na Walentynki, prezenty na rocznicę pierwszej randki z moim narzeczonym, prezenty na urodziny... Hej, tak właściwie to powinnam kochać zimę ;)
xkeylimex

Gratuluję! Świetna puenta :) Za chwilę wyślę do Ciebie mejla na adres podany w zgłoszeniu do konkursu z informacją o wygranej, proszę o dane adresowe na który mam wysłać wygraną.

Pozdrawiam serdecznie , Aga :)

Jeśli spodobało Ci się to co piszę, Zaobserwuj mnie, Bądź na bieżąco 

https://www.facebook.com/kosmetykizmojejpolkihttps://plus.google.com/u/0/109961416078189807184/postshttps://instagram.com/agnieszka_kzmp/https://twitter.com/Agnieszka_KzMPhttps://pl.pinterest.com/kosmetykizmojej/

Copyright © 2017 Kosmetyki z Mojej Półki