grudnia 03, 2014

Wyniki Mikołajkowego Rozdania ❣

Witajcie :)

Wczoraj zakończył się termin nadsyłania zgłoszeń w moim Rozdaniu Mikołajkowym :) Bardzo dziękuję wszystkim za udział w nim :)


Santa Claus is Coming to ... Ambasada Urody :)

Ambasada Urody pisze:
Zawsze przygotowujemy się z mężem do Mikołajek. Jak co roku mąż przebiera się za Świętego Mikołaja i wręcza prezent naszemu synkowi. Zaskakujące w tym wszystkim jest to, że mój syn ma już 7 lat i ciągle wierzy w Świętego Mikołaja, a co w tym wszystkim jest najlepsze? Nie poznaje swojego tatusia z natłoku emocji ;) Magia Świąt! :)

Mój Mąż w tym roku również przebiera się za Mikołaja - jestem bardzo ciekawa jak zareaguje na jego widok nasza 1,5-roczna Córeczka :) Przygotowujemy ją do tego spotkania pokazując wszędzie wizerunki Mokołaja: w telewizji, w prasie, w centrum handlowym i ... coraz częściej z uśmiechem rozpoznaje już Mikołaja, tym bardziej mam wielką nadzieję, że się nie przestraszy - ale zobaczymy :)
Mam nadzieję, że Magia Świąt nam pomoże :) 

Okazało się, że nie wszystkim moje rozdanie się podobało. Cóż, pozostaje mi tylko obiecać poprawę i przy następnym nie będę już wymagała pisania "wierszyków". Tym razem też nie wymagałam, co potwierdza odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie: jak i czy przygotowujesz się do Mikołajek?Moja Droga Ambasado Urody :) wykładam karty na stół i cały powyższy zestaw wędruje do Ciebie :) Chciałbym, abyś otrzymała go przed 6 grudnia, kiedy to są Mikołajki, więc proszę jak najszybciej o informację na mój adres e-mail'owy kosmetykizmojejpolki@gmail.com z dokładnymi danymi do wysyłki :)

Gratuluję :) czekam na adres :) dziękuję za udział :) a wszystkich zapraszam do kolejnych tego typu akcji, które będą z pewnością u mnie się pojawiały :)

Pozdrawiam, Aga :)

Ps. Ja jestem już duża, a nadal wierzę w Św. Mikołaja :) Magia Świąt :)


Copyright © 2017 Kosmetyki z Mojej Półki