listopada 11, 2014

Wyniki konkursu "Poznajmy się!!!" ❤

Witajcie moi mili Czytelnicy ❤

Wczoraj zakończył się pierwszy Konkurs, który zorganizowałam na swoim blogu z motywem przewodnim: Poznajmy się !!!
Z wypiekami na twarzy przeczytałam jednym tchem bardzo uważnie i wnikliwie wszystkie odpowiedzi. Odwiedziłam i dodałam do Obserwowanych blogi, które piszecie - poznałam tylu wspaniałych i fantastycznych ludzi ❤

Dziękuję

Dziękuję za każdą odpowiedź, komentarz, uśmiech i tyle pozytywnej energii bijącej od Was ❤

Ciężko było mi dokonać wyboru, ale w końcu musiałam się zdecydować. Założenia były takie, że wybiorę jedną osobę z tzw. blogosfery, czyli kogoś kto pisze bloga i jedną osobę z mojego Fun Page'a na Facebook'u. Moi drodzy - Zwycięzcami konkursu zostają:

  1. Obserwatorka mojego bloga pod nazwą Gacek, prowadząca fantastycznego bloga pod adresem http://to-co-daje-szczescie.blogspot.com/ - dziękuję za słowa uznania i zachwytu odnośnie moich wpisów i zdjęć, jakie to miłe, gdy Odbiorca kieruje do mnie tak miłe słowa. Gratuluję wygranej i interesującego bloga!
  2. Obserwatorka mojego Fun Page'a na Facebook'u Magda K.  - dziękuję, że zdecydowałaś się wziąć udział w moim konkursie. Bardzo doceniam, że jesteś ze mną praktycznie od samego początku istnienia Fun Page'a - ja również popieram blogoaktywność :) Gratuluję wygranej!
Dziewczyny! Serdecznie Wam gratuluję i proszę abyście przysłali na mój adres e-mail'owy kosmetykizmojejpolki@gmail.com adresy, pod które mam wysłać nagrody. Oprócz tych, które były przewidziane w Konkursie, każda z Was otrzyma ode mnie prezent niespodziankę :)


Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za udział w Konkursie i zachęcam do wzięcia udziału w kolejnych, które na pewno będą organizowane na moim blogu.

Niedługo Mikołajki - chcecie rozdanie Mikołajkowe u mnie ? :)

Pozdrawiam, Aga

Copyright © 2017 Kosmetyki z Mojej Półki