20 marca 2017

Trzecie urodziny bloga Kosmetyki z Mojej Półki | KONKURS !!!

Tak, to właśnie 20 marca, w przeddzień rozpoczęcia kalendarzowej wiosny trzy lata temu opublikowałam pierwszy post na blogu.WOW, cóż to były za emocje! Nie zdawałam sobie wówczas sprawy, że właśnie stworzyłam miejsce, do którego będę codziennie wracała, które będzie wywoływało uśmiech na twarzy i za którym będę tęskniła. To dla mnie BARDZO WAŻNE MIEJSCE! A Moi CZYTELNICY są NAJFAJNIEJSI NA ŚWIECIE, więc zasługują w dniu rocznicy założenia bloga na fajne nagrody!!!

konkurs

Skoro to trzecie urodziny, to mam trzy nagrody dla trzech osób. Trzy paletki Smashbox Cover Shot: Matte, Golden Hour i Smoky. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy czytelnicy mojego bloga należą do jego obserwatorów, więc aby było sprawiedliwie jedna paletka do wygrania tutaj na blogu, wersja Matte, druga na Fun Page'u bloga na Facebook'u, wersja Golden Hour i trzecia dla obserwatorów na profilu Instagram, wersja Smoky Eye. Oczywiście możesz wziąć udział we wszystkich trzech konkursach i tym samym zwiększyć swoje szanse na wygraną - warunki są łatwe i możliwe do spełnienia.

Skoro jesteśmy na blogu, to tutaj możesz wygrać paletkę w wersji matowej. Co trzeba zrobić?
  1. Obserwuj bloga poprzez gadżet "Obserwatorzy" - znajdziesz go na pasku bocznym po prawej stronie, u mnie zatytułowany "Stali Czytelnicy".
  2. W komentarzu pod tym wpisem odpowiedz na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony kosmetyk do makijażu oczu? (nie musisz uzasadniać, możesz jeśli chcesz). Dla ułatwienia - dla mnie - napisz również pod jakim nickiem obserwujesz blog.
  3. Na zgłoszenia czekam do 3 kwietnia 2017r. do północy.
  4. Wyniki ukażą się w tym wpisie (jako EDIT) w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.
  5. Nagrodę wysyłam na terenie Polski.
Równolegle trwają konkursy na:
  • Facebook, do wygrania paletka w wersji Golden Hour, tutaj --> KLIK
  • Instagram, do wygrania paletka w wersji Smoky Eye, tutaj --> KLIK
Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Agnieszka, 34-letnia Kobieta, dla której Kosmetyczny Świat jest niekończącą się przygodą :) Z wykształcenia ekonomistka, z wyboru Mama na pełnym etacie, z pasji opisuje swoje doświadczenia kosmetyczne na blogu.

Pięknie dziękuję za odwiedziny i za każdy komentarz! Komentuj - nie obrażaj!

Copyright © 2014 Kosmetyki z Mojej Półki , Blogger